JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI!

192382101 1119522075120456 7509283707506091274 n wynikDziękujemy Zespołowi Szkół Specjalnych w Ostrówku za nominację do akcji na rzecz osób z autyzmem w ramach #challengeniebieskiemotyle2021 Z radością przystępujemy do wyzwania!

Do wykonania zadania nominujemy:

 

@p5wolomin Przedszkole nr 5 im. Kota w Butach w Wołominie

Ośrodek Stacjonarnej Opieki Medycznej PULMO Wołomin

Szkołę Podstawową Specjalną nr 240 w Warszawie

 

Zapraszamy wyżej wymienionych do uczestnictwa w wyzwaniu zainicjowanym przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu.

CELEM AKCJI JEST POSZERZANIE ŚWIADOMOŚCI NA TEMAT AUTYZMU I PRZEKAZANIE ISKIERKI PRZYJAŹNI OSOBOM Z AUTYZMEM I ICH RODZINOM.

Jak przekazać taką niebieską iskierkę przyjaźni? To bardzo proste.

Wystarczy:

1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).

2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg. własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla".

3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na profil na Facebooku oraz przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! (nagrane lub napisane).

4. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.

5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.

6. Na wykonanie zadania każdy Nominowany otrzymuje 48 godzin

Powodzenia!

Tuesday the 27th. Życzymy miłego dnia!