Apel Samorządu czerwiec 2019

Drukuj
Utworzono: sobota, 17, sierpień 2019

W poniedziałek 17 czerwca 2019 roku odbył się ostatni apel zorganizowany
przez Samorząd Uczniowski. Celem spotkania było podsumowanie pracy uczniów w roku szkolnym 2018/2019. Swoją działalność podsumowały koła zainteresowań: muzyczne, teatralne, taneczne i sportowe, zaś ich opiekunowie podziękowali młodzieży
za zaangażowanie oraz wręczyli dyplomy i nagrody. Docenieni zostali również miłośnicy książek, którzy zaimponowali systematycznym odwiedzaniem biblioteki i ilością przeczytanych pozycji. Samorząd Uczniowski rozstrzygnął konkurs na "Kulturalnego kolegę/ koleżankę" oraz "Najlepszą frekwencję". Na uznanie zasługują również klasy, które zbierały plastikowe nakrętki i "żółte" monety - grosze. Pamiętano także o uczniach biorących udział
w "Konkursie logopedycznym" i "Konkursie bystre oko" oraz akcji "Niesamowity świat higieny jamy ustnej". Dziękujemy wszystkim za owocną współpracę i gratulujemy wspaniałych osiągnięć. Życzymy fantastycznych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.
Do zobaczenia we wrześniu :).

Anna Kos-Bury

 

Saturday the 21st. Życzymy miłego dnia!