Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego – Siedlce 2018

Drukuj
Utworzono: środa, 20, marzec 2019

Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego – Siedlce 2018

6. III. 2019 roku w hali sportowej ARiMS w Siedlcach odbył się Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego „SPRAWNI – RAZEM”.

Po raz piąty w tej rangi imprezie wystartowało trzech reprezentantów Zespołu Szkół przy ul. Miłej 22 w Wołominie: w kategorii chłopców do 16 roku życia – Szymon Zasiewski, w kategorii chłopców powyżej 16 roku życia – Mateusz Wycech i Kazimierz Gmurowski.

Celem tej imprezy było wyłonienie reprezentacji Mazowsza na Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym. W Siedlcach spotkali się najlepsi tenisiści m.in. z Siedlec, Łosic, Warszawy, Otwocka, Gostynina oraz Wołomina.

Nasi zawodnicy od samego początku w swoich pojedynkach walczyli o każdą piłeczkę ze zmiennym szczęściem. Nikomu indywidualnie nie udało się stanąć na podium, ale ostatecznie w klasyfikacji generalnej zajęliśmy III miejsce.

Gratulacje dla wszystkich naszych reprezentantów!!! Piłeczka zostaje w grze.

Piotr Dereszewski

 

Saturday the 24th. Życzymy miłego dnia!