Regionalne zawody tenisa stołowego.

Drukuj
Utworzono: piątek, 22, marzec 2019

26 lutego 2019 roku uczniowie Zespołu Szkół przy ulicy Miłej 22 wystartowali w regionalnych zawodach tenisa stołowego organizowanych w OSiR Solec w Warszawie, przez MSSS „SPRAWNI RAZEM”. Rozgrywki były kwalifikacjami do Mistrzostw Mazowsza w Tenisie Stołowym.

W turnieju wystartowały reprezentacje z m.in:

 • SPS nr 240 Warszawa – Weterynaryjna,
 • ZSS Wołomin,
 • ZSS Warszawa - Długa
 • SPS Warszawa – Bartnicza
 • SPS Warszawa – Elektoralna
 • ZSS Warszawa – Namysłowska,
 • ZSS Warszawa - Rózana
 • SOSW Otwock,
 • SOSW Pruszków,
 • SOSW Piaseczno,
 • SOSW Leszno.

Zespół Szkół w Wołominie reprezentowała siedmioosobowa grupa uczniów. Rozgrywki odbywały się systemem do dwóch przegranych meczy w różnych kategoriach wiekowych. Był to nasz kolejny dobry start. Trzeci rok z rzędu nasz reprezentant zwyciężył najsilniej obsadzoną kategorię chłopców powyżej 16 roku życia. Nasi reprezentanci zakwalifikowali się na Mistrzostwa Mazowsza w Tenisie Stołowym, które odbędą się w najbliższą środę – 6 marca w Siedlcach.

Nasi medaliści to:

 • I miejsce – Mateusz Wycech (powyżej 16 roku życia)
 • II miejsce – Szymon Zasiewski (do 16 roku życia)
 • IV miejsce – Kazimierz Gmurowski (powyżej 16 roku zycia)

Gratulacje dla całej reprezentacji za zaangażowanie i walkę do ostatniej piłeczki.

Piotr Dereszewski

 

Saturday the 24th. Życzymy miłego dnia!