IV TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR STAROSTY WOŁOMIŃSKIEGO

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 25, marzec 2019

27. II. 2019 roku w Zespole Szkół w Klembowie odbył się już po raz czwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Wołomińskiego zorganizowany przez Zespół Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Ostrówku, przy współpracy ze Starostwem Wołomińskim i Wójtem Gminy Klembów.

W kolejnym już dla nas w tym roku turnieju obok reprezentacji z Wołomina wzięło udział 12 drużyn z powiatu wołomińskiego, Warszawy i powiatów ościennych.

Naszą szkołę reprezentowało 12 zawodników w czterech kategoriach sprawnościowych. Rywalizacja w turnieju była bardzo zacięta. Nie było straconych piłek. Każdy walczył do końca, a o odpadnięciu z turnieju decydowała dopiero druga porażka. Można powiedzieć, że to był nasz dzień i nasze podium.

Wyniki:

  1. Kaza Kamila - I miejsce
  2. Wycech Mateusz – I miejsce
  3. Gmurowski Kazimierz – II miejsce
  4. Zasiewski Szymon – III miejsce

Zawodnicy na zakończenie turnieju otrzymali pamiątkowe puchary, medale, dyplomy oraz upominki. Gratulacje dla ekipy z Wołomina!!! Piłka pozostaje w grze. Mamy nadzieję, że do zobaczenia za rok.

Piotr Dereszewski

 

 

Saturday the 24th. Życzymy miłego dnia!