"VII BIEG WIOSENNY"

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 17, czerwiec 2019

24 maja 2019 roku reprezentacja naszej szkoły wystartowała po raz pierwszy w VII Wiosennym Biegu Osób Niepełnosprawnych”, którego organizatorem na stadionie Varsovi był Zespół Szkół Specjalnych nr 105 przy ul. Długiej 9 w Warszawie. W turnieju wystartowało około 12 szkół m.in. z Warszawy, Ostrówka i Wołomina.

Był to dla nas szczególny turniej, bo w imprezie biegowej wzięliśmy udział po raz pierwszy po 3 latach przerwy.

Pierwszy bieg i ogromne zaskoczenie – Kamila Kaza w kategorii Szkół Przysposabiających do Pracy (kategoria dziewcząt) okazuje się bezkonkurencyjna na dystansie 300 m zajmując I miejsce. Kolejne starty naszych zawodników, to kolejne nasze małe sukcesy:

II miejsce – Leszek Gmurowski

IV miejsce – Kazimierz Gmurowski w kategorii Szkół Przysposabiający do Pracy,

IV miejsce – Joanna Sadzińska – w kategorii szkół podstawowych

V miejsce – Wojciech Skrzypek – w kategorii szkół podstawowych.

Nasi zawodnicy walczyli do końca – dając z siebie wszystkoJ

Zawody przebiegały sprawnie i w bardzo dobrej, przyjaznej atmosferze, wzbogacone chwilą relaksu przy hot dogu i loterii fantowej. Na zakończenie uroczyste dekoracje, pamiątkowe puchary, dyplomy i medale.

Ogromne gratulacje!!!! Podziękowania dla Długiej za kolejny świetnie zorganizowany turniej.

Piotr Dereszewski

 

Saturday the 24th. Życzymy miłego dnia!