III Międzyszkolny Turniej w Rzutki

W deszczowe czwartkowe przedpołudnie 16 maja 2019 roku reprezentacja naszej szkoły już po raz drugi wzięła udział w III Międzyszkolnym Turnieju w Rzutki w Zespole Szkół Specjalnych nr 105 przy ul. Długiej 9 w Warszawie.

W turnieju wystartowało 12 szkół m.in. z Warszawy, Leszna, Wołomina. Zawody przebiegały sprawnie i w bardzo dobrej, przyjaznej atmosferze, wzbogacone chwilą relaksu przy kiełbasce z grilla i loterią fantową, w której każdy z uczestników miał możliwość wylosować coś fajnego dla siebie.

Nasza reprezentacja znacząco poprawiła swoje wyniki sprzed roku. Bezkonkurencyjni byliśmy w kategorii Szkół Przysposabiających do Pracy, gdzie w kategorii chłopców I miejsce zajął Kazimierz Gmurowski, a na III miejscu uplasował się jego brat Leszek Gmurowski. W kategorii dziewcząt na III miejscu uplasowała się Weronika Rembelska.

W kategorii gimnazjum i szkół podstawowych na I miejscu stanęła Weronika Kanclerz, a w kategorii chłopców II miejsce po zaciętym pojedynku zajął Wojtek Skrzypek. Czwarte miejsca zajęli Szymon Zasiewski i Joanna Sadzińska.

Precyzja rzutu, drgnięcie ręki, a prawie w każdym z naszych finałowych pojedynków o wyniku decydował tzw. „złoty strzał”. To był dzień zawodników z Miłej. Ogromne gratulacje!!!! Podziękowania dla Długiej za kolejny świetnie zorganizowany turniej.

Piotr Dereszewski

 

Saturday the 11th. Życzymy miłego dnia!